Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: No link
sv: Ingen länk

en: No revision
sv: Inga versioner

en: Display the label of the referenced entities.
sv: Visa etiketten för de refererade objekten.

en: Link label to the referenced entity
sv: Länketikett till det refererade objektet

en: Link to the referenced entity
sv: Länk för det refererade objektet
