Error Log (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
