Error Log (8.x-1.12) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Notice
ja: 注意

en: The category to which this message belongs.
ja: このメッセージのカテゴリー。

en: Debug
ja: デバッグ

en: User ID.
ja: ユーザーID

en: A link to associate with the message.
ja: メッセージと関連付けるリンク。

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な
