Error Log (8.x-1.12) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: اخطار

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
