Error Log (8.x-1.13) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Notice
et: Teavitus

en: Debug
et: Siluma

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
