Error Log (8.x-1.13) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Notice
ru: Уведомление

en: The category to which this message belongs.
ru: Категория, к которой принадлежит сообщение.

en: Info
ru: Инфо

en: Debug
ru: Отладка

en: User ID.
ru: ID пользователя

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический
