Error Log (8.x-1.14) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Notice
fr: Information

en: The category to which this message belongs.
fr: La catégorie à laquelle ce message appartient.

en: User ID.
fr: Identifiant (ID) utilisateur.

en: A link to associate with the message.
fr: Un lien à associer au message.

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique
