Error Log (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ
