Error Log (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Debug
az: Debaq

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
