Error Log (8.x-1.14) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus
