Error Log (8.x-1.14) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Notice
id: Peringatan

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis
