Error Log (8.x-1.14) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Notice
nl: Mededeling

en: The category to which this message belongs.
nl: De categorie tot dewelke dit bericht behoort.

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch
