Error Log (8.x-1.14) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Notice
pt: Nota

en: The category to which this message belongs.
pt: A categoria a qual esta mensagem pertence.

en: Info
pt: Informações

en: Debug
pt: Depurar

en: User ID.
pt: ID de usuário.

en: A link to associate with the message.
pt: Um link para vincular com a mensagem.

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
