eStore (2.2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
