eStore (2.2.0) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
