eStore (2.2.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Location
ast: Llugar

en: Navigation
ast: Navegación
