eStore (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Archives
cy: Archifau

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: All
cy: I gyd

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Tools
cy: Arfau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Products
cy: Nwyddau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal

en: Full comment
cy: Sylw llawn
