eStore (8.x-1.11) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Description
be: Апісанне

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Teaser
be: Цвялілка

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Blog
be: Блог

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full comment
be: Поўны каментар

en: Full content
be: Усё змесціва

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
