eStore (8.x-1.11) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Description
hr: Opis

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Archive
hr: Arhiva

en: Teaser
hr: Mamac

en: All
hr: Svi

en: Panels
hr: Paneli

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Desc
hr: Silazno

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Cart
hr: Košarica

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Asc
hr: Uzlazno
