eStore (8.x-1.11) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Description
lv: Apraksts

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Desc
lv: Dilst.

en: Blog
lv: Blogs

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Cart
lv: Grozs

en: Products
lv: Preces

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites
