eStore (8.x-1.11) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Archives
nl: Archieven

en: Reviews
nl: Inspecties

en: All
nl: Alle

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Footer
nl: Voet

en: Desc
nl: Aflopend

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Products
nl: Producten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Product category
nl: Productcategorie

en: All Products
nl: Alle producten

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site
