eStore (8.x-1.12-beta1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Archive
cs: Archiv

en: Archives
cs: Archivy

en: Teaser
cs: Úvodník

en: All
cs: Vše

en: Page title
cs: Název stránky

en: Footer
cs: Patička

en: Desc
cs: Sestupně

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Products
cs: Produkty

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Offset
cs: Posun

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Product category
cs: Kategorie produktů

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu
