eStore (8.x-1.13) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Description
he: תיאור

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Help
he: עזרה

en: Archive
he: ארכיון

en: Archives
he: ארכיון

en: Teaser
he: תקציר

en: All
he: הכל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Tools
he: כלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Cart
he: סל קניות

en: Products
he: מוצרים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Apply
he: החל

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Full comment
he: תגובה מלאה

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Enter copyright text
he: הזן טקסט עבור זכויות היוצרים
