eStore (8.x-1.14) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Help
is: Hjálp

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: All
is: Allt

en: Page title
is: Titill síðu

en: Off
is: Af

en: Footer
is: Fótur

en: Blog
is: Blogg

en: Tools
is: Tól

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Products
is: Vörur

en: Tabs
is: Flipar

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Stores
is: Verslanir

en: Product category
is: Vöruflokkur
