eStore (8.x-1.14) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Help
mn: Тусламж

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Blog
mn: Блог
