eStore (8.x-1.15-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Search
jv: Goléki

en: Category
jv: Kategori

en: Help
jv: Pitulungan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Featured
jv: Fitur

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full comment
jv: Komèntar sawutuhé

en: Full content
jv: Konten wutuh
