eStore (8.x-1.15-alpha1) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Help
tr: Yardım

en: Teaser
tr: Özet

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Tools
tr: Araçlar

en: Cart
tr: Sepet

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Full comment
tr: Tüm yorum

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Header Settings
tr: Üst bilgi ayarları

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Footer second
tr: İkinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: Large (480×480)
tr: Geniş (480x480)

en: Medium (220×220)
tr: Orta (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Site information links
tr: Site bilgileri bağlantıları

en: Site section links
tr: Site bölümleri bağlantıları
