eStore (8.x-1.15-beta1) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Help
gl: Axuda

en: Archive
gl: Arquivo

en: Reviews
gl: Revisións

en: Teaser
gl: Resumo

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Blog
gl: Blogue

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Products
gl: Produtos

en: Slider
gl: Deslizador

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full comment
gl: Comentario completo

en: Full content
gl: Contido completo

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)
