eStore (8.x-1.15-beta1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Help
ka: დახმარება

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: - All -
ka: - ყველა -
