eStore Commerce Base (2.2.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Teaser
fa: خلاصه

en: User
fa: کاربر

en: Footer
fa: پاورقی

en: Close
fa: بستن

en: Token
fa: توکن

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Full comment
fa: نظر کامل

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Site information links
fa: واصل های اطلاعت در مورد جولانما
