eStore Commerce Base (2.2.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Category
ta: வகை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Blog
ta: வலைப்பு
