eStore Commerce Base (2.2.3) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Blog
mn: Блог

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
