eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Category
ne: वर्ग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Activity
ne: गतिविधि

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: 300
ne: ३००

en: « First
ne: « पहिलो

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
