eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: more
ur: مزید

en: Comments
ur: تبصرے

en: Action
ur: ایکشن

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Category
ur: زمرہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Archive
ur: آرکائیو

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی

en: « Prev
ur: › گزشتہ
