eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Category
ast: Categoría

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Blog
ast: Blogue

en: Close
ast: Zarrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
