eStore Commerce Base (2.2.3) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
