eStore Commerce Base (2.2.3) - en to cy translation catalogue (34 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: more
cy: mwy

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Category
cy: Categori

en: Default
cy: Diofyn

en: Archives
cy: Archifau

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Footer
cy: Troedyn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Close
cy: Yn agos

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Products
cy: Nwyddau

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Posted in
cy: Wedi ei gofnodi yn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Full comment
cy: Sylw llawn
