eStore Commerce Base (2.2.3) - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: more
et: veel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Wishlist
et: Soovide nimekiri

en: Action
et: Tegevus

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Category
et: Kategooria

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Archive
et: Arhiiv

en: Archives
et: Arhiivid

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Footer
et: Jalus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Activity
et: Tegevus

en: author
et: autor

en: Cart
et: Ostukorv

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Next »
et: Järgmine »

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Posted in
et: Postitatud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.
