eStore Commerce Base (2.2.3) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Comments
hr: Komentari

en: Wishlist
hr: Lista želja

en: Action
hr: Akcija

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Category
hr: Kategorija

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Archive
hr: Arhiva

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Footer
hr: Podnožje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Cart
hr: Košarica

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Asc
hr: Uzlazno
