eStore Commerce Base (2.2.3) - en to hu translation catalogue (68 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: more
hu: tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Wishlist
hu: Kívánságlista

en: Action
hu: Művelet

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Category
hu: Kategória

en: Category menu
hu: Kategória menü

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Archives
hu: Archívumok

en: Reviews
hu: Szemlék

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Footer
hu: Lábléc

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Activity
hu: Tevékenység

en: author
hu: szerző

en: Cart
hu: Kosár

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Next »
hu: Következő »

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Full comment
hu: Teljes hozzászólás

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: {current} of {total}
hu: {current} / {total}

en: « Prev
hu: « Előző

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: stop slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Product category
hu: Termékkategória

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

en: Site information links
hu: Információk a webhelyről

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások

en: start slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Add to Cart Form
hu: Kosárba űrlap

en: Order logs
hu: Rendelési naplók

en: No log entries.
hu: Nincsenek naplóbejegyzések.

en: The unapproved comments listing.
hu: A még el nem bírált hozzászólások listája.
