eStore Commerce Base (2.2.3) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: more
is: meira

en: Comments
is: Ummæli

en: Wishlist
is: Óskalisti

en: Action
is: Aðgerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Category
is: Flokkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Footer
is: Fótur

en: Filter
is: Sía

en: Blog
is: Blogg

en: Close
is: Loka

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: author
is: höfundur

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Product category
is: Vöruflokkur
