eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: more
ka: მეტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
