eStore Commerce Base (2.2.3) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Filter
km: តម្រង

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Close
km: បិទ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
