eStore Commerce Base (2.2.3) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: more
mr: आणखी

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Action
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Category
mr: वर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Filter
mr: गाळणी

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
