eStore Commerce Base (2.2.3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Category
os: Категори

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
