eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ru translation catalogue (69 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: more
ru: ещё

en: Comments
ru: Комментарии

en: Wishlist
ru: Список желаний

en: Action
ru: Действие

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Category
ru: Категория

en: Category menu
ru: Меню категорий

en: Default
ru: По умолчанию

en: Summary
ru: Сводка

en: Archive
ru: Архив

en: Archives
ru: Архивы

en: Teaser
ru: Анонс

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Footer
ru: Подвал

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Activity
ru: Активность

en: author
ru: автор

en: Cart
ru: Корзина

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Apply
ru: Применить

en: Page list
ru: Список страниц

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Product Category
ru: Категория товара

en: Offset
ru: Пропустить

en: Next »
ru: Следующий »

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Posted in
ru: Опубликовано

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Full comment
ru: Комментарий полностью

en: Full content
ru: Полная версия

en: {current} of {total}
ru: {current} из {total}

en: « Prev
ru: « Предыдущий

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: stop slideshow
ru: остановить слайдшоу

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Large (480×480)
ru: Большой (480×480)

en: Medium (220×220)
ru: Средний (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
ru: Миниатюра (100×100)

en: Site information links
ru: Ссылки информации о сайте

en: Site section links
ru: Ссылки разделов сайта

en: start slideshow
ru: запустить слайдшоу

en: Add to Cart Form
ru: Форма добавления в корзину

en: Order logs
ru: Журнал изменений заказа

en: No log entries.
ru: Нет записей журнала.

en: The unapproved comments listing.
ru: Список неутверждённых комментариев.
