eStore Commerce Base (2.2.3) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Category
sk: Kategória

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Archives
sk: Archívy

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Footer
sk: Päta

en: Desc
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Activity
sk: Aktivita

en: author
sk: autor

en: Cart
sk: Košík

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Full content
sk: Celý obsah

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Product category
sk: Kategória produktov

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: Add to Cart Form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: Order logs
sk: Záznamy objednávok

en: No log entries.
sk: Žiadne záznamy logu.
