eStore Commerce Base (2.2.3) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Blog
sq: Ditari

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Posted in
sq: Dërguar në
