eStore Frontpage (2.2.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Blog
bg: Блог

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси
