eStore Frontpage (2.2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: All
te: అన్నీ

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
